Sortiment

Vrata 

Sekční, rychloběžná, průmyslová, garážová, rolovací, spirálová. Ať už poptáváte jakýkoliv typ, na nás se můžete spolehnout. Vrata jsou naše devíza, jsme partneři mnoha renomovaných výrobců ( Hörmann, Efaflex, Toors, Technopark, Trido, Doorhan, Alfa Portas a jiné ), a proto našim zákazníkům nabízíme kompletní profesionální služby jak při jejich dodávkách a instalaci, tak opravách. 

Brány

S bránami všech typů máme mnohaleté zkušenosti. Naše vlastní svařovna dokáže vyrobit jakoukoliv bránu, kterou si budete přát. Ať už hledáte bránu k rodinnému domu, nebo velkou průmyslovou bránu pro vjezd do firemního areálu, rádi vám ji dodáme. Jsme také specialisté na průmyslové brány velkého rozpětí a na zakázkovou výrobu s důrazem na design a detail. 

Automatické dveře

Dodáváme a instalujeme automatické dveře pro obchodní domy, čerpací stanice, prodejní prostory nebo všude tam, kde chcete dopřát svým zákazníkům komfort a snížit tepelné ztráty. Nabízíme několik variant řešení od ekonomických, až po průmyslové automatické dveře. Rádi našim zákazníkům ke dveřím nabídneme i prosklené portály, pokud jsou požadovány. 

Závory

Závory jsou naší specialitou. Díky mnohaleté praxi a dobrým obchodním vztahům s renomovanými výrobci pro naše zákazníky instalujeme a servisujeme elektrické závory všech typů - ekonomické závory pro malé areály nebo bytové domy, průmyslové závory do velkých podniků. V našem sortimentu naleznete i kompletní příslušenství k závorám, jako je čtení SPZ, osvětlení, bezpečnostní prvky, pokročilé možnosti ovládání a mnoho dalšího. 

Rolovací mříže 

Chystáte se zabezpečit svůj prodejní prostor proti zlodějům? Neváhejte se na nás obrátit. Dodáváme a instalujeme rolovací mříže mnoha typů a rozměrů. Máme zkušenosti jak s dodávkou zařízení do obchodních domů, tak i atypických instalací do garážových stání, vstupů do objektů a mnoho dalšího. K rolovacím mřížím našim zákazníkům nabízíme široký sortiment ovládání. 

Nakládací technika

Pokud hledáte nakládací můstky a těsnící límce, u nás jste na správné adrese. Našim zákazníkům nabízíme jak mechanické sklopné, tak hydraulické automatické nakládací můstky. Dokážeme si poradit i se stavební přípravou ve stávajících rampách, nebo s gumovými dorazy pro kamionové návěsy. Těsnící límce nabízíme jak v plachtových, tak nafukovacích variantách. 

Proti průvanové clony

Používáme vysoce kvalitní clony z PVC, které Vám pomohou všude tam, kde je problémem průvan a tepelné ztráty. Ať už poptáváte lehké clony, nebo silné s vysokým stupněm překrytí, rádi vám nabídneme své služby při jejich realizaci. Nabízíme jak clony pevné, tak se shrnovacím mechanismem. Součástí našich služeb je i dodávka ocelových nosných konstrukcí.   

Plotové systémy 

V rámci dodávky bran nabízíme svým zákazníkům i dodávku plotových systémů. V našem sortimentu naleznete ploty z pletiva, z průmyslového 2D nebo 3D oplocení, nebo lakované ploty z tahokovu, jež si sami vyrábíme a které vypadají opravdu krásně. Ploty realizujeme vč. stavebních prací, avšak pouze v menším rozsahu, a nebo jako součást dodávky bran. 

Prodejní stánky

Jsme velmi pyšní na naše šikovné svářeče, kteří pro vás vyrobí ocelové prodejní stánky jakéhokoliv druhu. S jejich výrobou máme mnohaleté zkušenosti a dokážeme je nabídnout zákazníkovi přesně na míru, dle specifikace. Jejich dodávky realizujeme vč. elektroinstalace a revizí, automatických dveří, vnitřního mobiliáře a dalšího souvisejícího vybavení.