O nás

Představujeme Vám tímto naši libereckou společnost METALO, s.r.o. Na trhu působíme již od roku 1993, což nám přineslo bohaté zkušenosti a dlouholeté pevné vztahy s našimi zákazníky. Díky tomu jsme se stali jedním z největších dodavatelů a servisních partnerů v libereckém kraji v oblasti vratové techniky a dalších souvisejících výrobků.

Naše široká nabídka zahrnuje automatická vrata a brány všech typů, závorové systémy, automatická parkoviště, turnikety, nakládací hydraulické můstky, rolovací mříže a zakázkovou kovovýrobu rozličných konstrukcí nebo prodejních stánků. Své služby poskytujeme jak privátním zákazníkům, tak i firmám a velkým průmyslovým podnikům.

Spolupracujeme s renomovanými světovými výrobci, u kterých podstupujeme pravidelná servisní i obchodní školení. Díky tomu našim zákazníkům zaručujeme vždy perfektní kvalitu výrobků a bezproblémový provoz. Náš početný servisní tým, který má bohaté zkušenosti a neustále se rozvíjí a učí novým technologiím, se postará o pravidelný servis a údržbu vašich zařízení. Pro korporátní zákazníky také nabízíme elektronický klientský portál a non-stop pohotovostní službu, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V naší firmě vždy klademe důraz na kvalitu, profesionalitu a spokojenost zákazníka. Při zpracování vašich požadavků se vždy snažíme zužitkovat naše znalosti a zkušenosti tak, abychom pro vás nalezli to nejlepší možné řešení.

Děkujeme za váš zájem o naši firmu a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.